annas

Jak rozumíte spojení „kostlivec ve skříní?“

Možná je někde dobře schovaný…

Nejlepší odpověď
quentos

nějaký starý zapomenutý spor, zejména mezi příbuznými, který se vytáhne na světlo boží, když se to nejmíň čeká … ale třeba se mýlím, už je to nějaký pátek, co jsem toto spojení potkal

Další odpovědi
ReHu

Některé hříchy jsou hodně hluboko schované.

iceT

Stara,zapomenuta zalezitost,vetsinou neprijemna,na kterou se nerado vzpomina.

ladyhawke

Kostlivec ve skříni, špinavé rodinné prádlo… vše, co se před ostatními pečlivě ukrývá. Anebo by to mohl být také zapomenutý milenec ve skříni se zaseklý zámkem… ale to je hodně zavádějící.

panenka

Znamená to když má někdo nějaké své tajnosti které nerad prozrazuje.

anonym

Zatajený prů..švih z minula.Rest,dluh a pod.Prostě – utajovaná skutečnost.
Každý má ve skříni kostrouna.
Mirek Dušín určitě také.

anonym

Kostlivec? Tak to bude zapomenutý milenec či milenka. 🙂

tojsemjá

Schovaný milenec na kterého se zapomělo 🙂A když si na něj vzpomenou,ututlají to a nikomu to neřeknou tak by to mohl být dvojitý kostlivec ve skříni
Doplňuji:
Koukám že barbakan mě předběhl ☹.Ale ta představa je nabíledni.