autacek

Jak rozumíte snaze zrušit plošně vrchní státní zastupitelství i vrchní soudy?

Bude tak k ovlivňování spravedlnosti zase o stupínek blíž?

Odpovědi
Drap

Ovlivňování spravedlnosti by zůstalo stejné, to je hlavně v lidech. Pouze by došlo k zeštíhlení justiční soustavy, tím snížení byrokracie a snížení celkových financí na justici.

Kryšpín

Zrušit soudy, možná některé soudce, na př. kauza Nečesaný je to divadlo již 6 let, 14 náct rozhodnutí, jednou dostane 16 let, další jej osvobodí. A poslední rozsudek zní, existuje dostatek důkazů, ale není možné obviněného odsoudit. A štamgast který vedle sedí a má pouze v sobě tři rumy dodává, podívej kritiku to může být politika, kvalitní advokát, dostatek peněz, mladý soudce, starý soudce, kulhající trestní zákon, podplacený hafan který zjišťoval pachové stopy a další pro obyčejného člověka neznámé okolnosti.