BEAES

Jak rozumíte citátu?

Buď vždy slušný k lidem, když jdeš nahoru. Mohl bys je potkat cestou dolů. /J. Osborne/

Nejlepší odpověď
1popelka1

Tak, že nikdy nevíš od koho budeš potřebovat pomoc, když budeš ve srabu nebo se do něj budeš propadat. Proto za všech okolností by se měl chovat člověk tak, jak by si přál, aby se ostatní chovali k němu.
Když si byl na vrcholu a choval se slušně k lidem, tak ti pomůžou i když na tom nebudeš zrovna ok. Člověku, který na všechny kašle, nebere ohledy na ostatní, tomu nikdo, až bude dole nepomůže, proč taky, když se k nim choval špatně…