KocourMikes

Jak rozšířit keyboard o více stylů ?

Mám starší klávesy Yamaha PSR 260 (mají midi rozhraní) a vestavěné styly pro orchestrální doprovod mi už nevyhovují, jsou ohrané, a ne vždy použitelné. Na stránkách Yamaha music instruments jsem našla styly i songy které se dají zakoupit a stáhnout pro použití s kompatibilními modely keyboardů. Ten můj bohužel není kompatibilní vůbec s ničím. Otázka zní – existuje hardwarové nebo lépe softwarové! řešení (keyboard – pc), které mi dovolí použít v keyboardu i jiné než vestavěné styly ?

Díky moc
P.

Odpovědi
klob1

hele co mám zkušenost,tak v Hradci Králové u známých v Yamaze,mi také dost pomohli,tam tomu rozumí a poradí.je tam i jeden borec,co ty čipy dokáže měnit.Oni tam jsou dvoje,Yamahy,ale jsou dost dobří v obouch.také jsem měl problémy a pomohli mi tam.
Nebo ti z nejhoršího poradí a řeknou jestli to jde nebo nejde.
Doplňuji:
ale myslím,že to není žádná sláva,takže to nemusí ani pak jít..nevím,