HOMER

Jak rozsadit guzmanii?

Minulý rok jsem dostal tuhle květinu a teď už odkvetla a objevila se jedna dceřiná rostlinka.Myslel jsem,že je zvládnu rozsadit,očistil jsem je od hlíny,ale kořen mají asi společný a mám strach abych je nějak nezničil.Teď jsem to zatím nechal tak a jdu hledat nějákou pomoc.Na internetu jsem zjisťil,že ta stará už nepokvete,ale popis postupu jsem zatím nezjistil.Pro­sím,poraďte mi rychle někdo co a jak mám přesně udělat.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Je to sice takové nepřirozené, ale já to dělám tak, že si příroda poradí.
Uvedu příklad. Měl jsem rybičky a staral se o vodu. kupoval různé měřáky na pH, vodičky a upravoval jim vodu. stejně jich dost umřelo.
Když jsem se pak na to vykašlal a nechal to být jak to je, přežily skoro všechny.
Takže rada na kytky: Normálně bych to užízl od sebe a třeba i na dva díly a zasadil. a ono to nějak dopadne.