poa.li

Jak rozpoznat, že se zrovna necháváme unést?

Když něco chceme z jakéhokoliv důvodu, stává se, že si namlouváme důvod jiný, nebo nevidíme negativní důsledky.. To když se necháváme unést. Zajímalo by mě, jak spolehlivě rozpoznat, že se tak děje a předejít komplikacím…

Nejlepší odpověď
anonym

Asi se známe,že? Tak poznáme,když se hodláme unést.
Každý má v hlavě tzv.„druhý hlas“.
Většinou se vyplatí poslechnout.
Bývá to hlas rozumu.

Další odpovědi
anonym

Zrovna včera o tom mluvil kolega – chtěl frézu tak ji koupil. Utratil 39 tisíc. A stojí za hovno, co teď s ní. Manželka mu prý rozmlouvala ať to nekupuje, že je to šunt. Prý ji měl poslechnout.

Takže to někdo rozpozná.