huxa

Jak rozklepnout vajíčka jednou rukou?

Na tomto videu http://www.you­tube.com/watch?v=lU­GyggN9ygY v 1:05 rozklepne dvě vajíčka po sobě o stůl a pomocí jedné ruky je vyleje.

Nejlepší odpověď
NikkiHeat

v tom videu je to v podstatě vidět…jde o to, že vrchní část uchopí palcem ukazováčkem a prostředníčkem a spodní část uchopí prsteníčkem a malíčkem a opře ho o spodní část dlaně. Po naklepnutí ty sady prstu (p-u-p) a (p-m) roztáhne od sebe a obsah vajíčka vyleje do mísy. Jen nechápu k čemu ti to je, když mám hlad tak to tám láduju i nohama.

Další odpovědi
suaeda

NikkiHeat to popsala dobře. Jinak je to věc rychlého tréninku. Před lety jsem vypomáhal párkrát v pekárně. Při přípravě na velikonoční beránky na třené těsto, jsem vajíček tímto způsobem rozklepnul snad tisíce. Zhruba po prvním či druhém platu vajíček (jsou po 30 ks) to jde snadno jako v tom videu a oběma rukama najednou.

honza19hk

dej mu pěstí:-)