Avatar uživatele
Klarushka.48

Jak rozeznat velikost prsou?

říká se :má čtyřky, má šestky a tak..a já pořád nevím jak to rozeznat, jestli to je velký nebo ne :D dyžtak nějaké fakt odbré vysvětlení nebo nějakou stránku ;D
Doplňuji:
huxa: si trapnej..pal někam!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4176 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

Nejlépe když zajdeš do obchodu se spodním prádlem, tam ti jistě paní prodavačka pomůže vybrat správnou velikost. Ještě dodám, že ne vždy je to stejné, pokud si koupíš podprsenku značkovou, tak velikost většinou odpovídá, ale pokud by sis ji koupila v levném obchodě nebo na tržnici, tak tam jsou ty velikosti uvedeny nesmyslně. Je nutné si ji vždy vyzkoušet!!! Dnes už se neuvádí dvojky, trojky atd. Uvádí se obvod hrudníku pod prsy např. 70, 75 atd. a velikost košíčku A, B, C, atd. Takže ve finále je velikost podprsenky třeba 70 A.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lucijej

Označování velikostí prsů čísly je dneska čistě pánské označování.
U podprsenek se velikosti košíčků označuje písmeny, pro ilustraci: A – angrešt, B – blumy, C – citrony, D – dýně, E – enormní, F – fuj to jsem se lek´ :o)

Jinak velikost podprsenek funguje, jak píše zzzzzz

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Lucijej:
„z“ – vyrazila mi prsy zuby"

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

pohmatu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ven.cik

No říkaj to většinou chlapi… A my to prostě nějak poznáme, vy na to máte zas jiný číslování, jak píše zzzzz a v tom by se čert vyznal…:D Tak máme svoje…:D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek