Klarushka.48

Jak rozeznat velikost prsou?

říká se :má čtyřky, má šestky a tak..a já pořád nevím jak to rozeznat, jestli to je velký nebo ne :D dyžtak nějaké fakt odbré vysvětlení nebo nějakou stránku ;D
Doplňuji:
huxa: si trapnej..pal někam!

Nejlepší odpověď
zzzzz

Nejlépe když zajdeš do obchodu se spodním prádlem, tam ti jistě paní prodavačka pomůže vybrat správnou velikost. Ještě dodám, že ne vždy je to stejné, pokud si koupíš podprsenku značkovou, tak velikost většinou odpovídá, ale pokud by sis ji koupila v levném obchodě nebo na tržnici, tak tam jsou ty velikosti uvedeny nesmyslně. Je nutné si ji vždy vyzkoušet!!! Dnes už se neuvádí dvojky, trojky atd. Uvádí se obvod hrudníku pod prsy např. 70, 75 atd. a velikost košíčku A, B, C, atd. Takže ve finále je velikost podprsenky třeba 70 A.

Další odpovědi
Lucijej

Označování velikostí prsů čísly je dneska čistě pánské označování.
U podprsenek se velikosti košíčků označuje písmeny, pro ilustraci: A – angrešt, B – blumy, C – citrony, D – dýně, E – enormní, F – fuj to jsem se lek´ :o)

Jinak velikost podprsenek funguje, jak píše zzzzzz

venkovan

Lucijej:
„z“ – vyrazila mi prsy zuby"

huxa

pohmatu

ven.cik

No říkaj to většinou chlapi… A my to prostě nějak poznáme, vy na to máte zas jiný číslování, jak píše zzzzz a v tom by se čert vyznal…:D Tak máme svoje…:D