Miss.YOU

jak rozeznat?Špatnýho člověka od zlýho

Nejlepší odpověď
mosoj

Tak to mně připomělo jednu moji příhodu. Kdysi před několika lety, mně téměř před mým domem narazil jeden řidič autem do mého auta. Vina byla evidentně na jeho straně, navíc se před jízdou ještě posilnil pivem.
Zavolal jsem policii a čekal jsem. Ten den bylo náledí a policie nejela a nejela.
Ten dotyčný člověk za mnou přišel abych policii odvolal, že mně zaplatí 7000 kč za škodu na mém autě. Protože jsem věděl že on určitě pil pivo, policii jsem odvolal. Řekl jsem, že jsme se dohodli ( zranění žádné nebylo).
Oprava nakonec stála 15 000 Kč a když jsem od dotyčného požadoval těch 7000 Kč řekl mně, že jsem špatný člověk. Takže zde vidíte kdo je špatný a kdo zlý člověk.

Další odpovědi
anonym

Oba jsou k nerozeznáni.

manon

Je těžké hned poznat zlého člověka (mezi špatným a zlým ovšem podstatný rozdíl nevidím). Kdysi jsem si myslela, že na to mám nos, že to poznám. Život mne poučil, že to může trvat dlouho, než se projeví to zlé – někteří lidé se umí dlouho přetvařovat, hlavně když sledují nějaké své cíle.

panxnotdead

To nepoznáte.. některý se jeví jako super lidi, ale ve skutečnosti to jsou podrazáci, který nestojí za nic

sevos

Někdy těžko.
Doplňuji:
Bohužel.

bolak

K čemu je chceš rozeznávat? Ani s jedním nemá cenu ztrácet čas.