atriplex

Jak rozdělit řadu hypertextových odkazů od sebe?

Mám k dispozci hypertextové odkazy ke stažení filmu. Problém je v tom, že všech deset hypertextových odkazů je spojeno v jeden řetězec. Kdykoliv kliknu na jakýkoliv odkaz, vždy se mi zobrazí jen první díl ke stažení. Pokoušel jsem se tento řetězec rozdělil, mezerníkem či entrem, ale nejde to, respektive se stále zobrazuje díl č. 1. Jak tedy oddělit tyto odkazy od sebe?

Nejlepší odpověď
Andreas

Idealne cely text oznacit a nasledne zkopirovat do poznamkoveho bloku, kde to bude obycejny text a kde s tim pujde libovolne manipulovat. Pote co se to naformatuje jak potrebujete, tak ho pripadne muzete zase nekam zkopirovat…