juie

Jak rozdělit nějakou přepážkou …

dětský pokoj , když v pokoji jsou parkety tak aby se to nemuselo vybourovávat . Jakou a jak prosím ( zed nejde ale mam na mysli něco podobného jako zed )

Nejlepší odpověď
tom004

Trochu málo informací,k jakému účelu budou oba prostory sloužit(dětský pokoj + …). Možností je mnoho,např.,sá­drokarton,shrno­vací stěna,posuvné panely,polykar­bonátové panely,atd.

Další odpovědi
hanulka11

to by zvládl nějaký kutil třeba deskama a ukotvit je do lišt na podlaze a u stropu, ale asi bych to přepažila nábytkem , děti to tak také měly.
Doplňuji:
jde o to, že stejně zůstanou jedny dveře, když nechceš nijaké velké zásahy .....