ixpektix

jak rozdělit film (MP4) o velikosti 6,5 GB na externí disk ,který je ve FAT 32 ?

neznáte nějaký program nebo ne co čím by to šlo rozdělit ?

Děkuji předem a prosím o přímý odkaz ke stažení
Doplňuji:
potrebuju to na tv ale bohuzel tv mi exfat ani nfts neprecte =/

Nejlepší odpověď
Bedy

A nebude lepší disk naformátovat na exFAT, případně v krajní možnosti na NTFS?
Pokud máte starší Windows XP, stačí si nainstalovat jednu aktualizaci, která podporu exFAT do WIndows XP dává. Tu stáhnete zde: http://www.mi­crosoft.com/cs-cz/download/de­tails.aspx?id=19364

Jinak vide budete muset buď rozdělit přes nějaký program na střáhíní filmů nebo ho za balit – ale před balením zvolte možnost rozdělit archiv po, dejme tomu, 2GB.

Další odpovědi
anonym

Jde to třeba v Total Commandru. (Soubor/rozdělit soubor pak stačí jenom zadat požadovanou velikost).