zvonisek

Jak rozdávat radost lidem?

Beru jako své poslání bavit a rozesmívat lidi, dělat jim radost a potom mne pohled na ně uspokojuje.
Je normální, že sobě nic nedopřeji a myslím stále jen na druhé, celá bych se rozdala ke spokojenosti ostatních. Vlastně i to, jak strašně se uvnitř sebe trápím a že potají pláči sděluji pouze takto, rodina a nikdo jiný o tom neví a nechci, aby to věděli, protože vím, že by z toho byli velice smutní a to bych vážně nechtěla.

Nejlepší odpověď
Drap

Každý způsob, kterým uděláš někomu radost je dobrý.

Další odpovědi
zjentek

Tak to je šlechetné poslání, zvoníško.

Kelt

Nemůžeš rozdávat to, co sama v sobě nemáš. Tak jako bezdomovec nemůže nabízet domy a chudý poskytovat půjčky, nemůžeš i ty, pokus se uvnitř trápíš, rozdávat lidem radost. Uvedla jsi tady nějaká fakta, tak si polož sama sobě pár otázek. Nic si nedopřeješ tvrdíš – Opravdu, nikdy nic, a myslíš stále jen na druhé a nikdo o tom nevím. Opravdu si myslíš, že vždycky se obětuješ a nikdo o tom neví? Co by se stalo, kdyby jsi byla taková jako chceš být? Co je příčina a co ti brání to udělat? Můžeš, nemůžeš, mohla bys? Ptej se sama sebe.
Rodina prožívá dobré i špatné. a nedokážeš se stále přetvařovat, třeba v dobrém úmyslu.
. Co nechceš aby jiní činili tobě, nečiň ty jim. Takže když nechceš, aby se jiní cítili tak jako ty, neciť se tak ani ty. Jediný, kdo to může změnit, jsi ty. Možná máš k tomu důvod, nějaký zážitek vzpomínka. Ale není se třeba něčím trápit. nemá smysl lamentovat nad rozlitým mlékem. Vezmi si z toho nějaké poučení a žij dál. Nebo buď další Matka Tereza

dudu

Možná by pro Tebe bylo snesitelnější se přestat rozdávat, a začít se pouze dělit.

elkon

Hlavně se nevnucuj. Tím nic nevyhraješ…co je pro tebe humor, může druhého naštvat.