jak rozbít kokosový ořech

Nejlepší odpověď
Bumbes

Nevím jak kdo, ale já do něj klepu kladívkem dokud nepraskne, odloupnu prasklinu, vypustím mléko do sklenky a potom opatrně oloupu zbytek skořápky.

Další odpovědi
oo

http://www.jak­tak.cz/jak-otevrit-kokosovy-orech.html

GM

Udělám do něj 2 dírky, vypustím mléko, pak zmáčknu ve svěráku až praskne skořápka, ta potom jde krásně sloupnout.

elektrikář

Na horní straně jsou zeslabená místa pro klíček vypadá to jak promáčklé prstem .Špičatým nožem provrtat slejt tekutinu a kladívkem naklepnout, Nejlépe zabalené v utěrce aby se to moc nerozběhlo po kuchyni.