Kazinka

jak roubovat papriky

myslím,že roubování paprik,rajčat i melounů je dobré.Hlavně v chladnějších oblastech. Rostliny jsou odolnější vůči chladu i nemocem,mají asi o 20%vyšší výnos(jsem se dočetla).Našla jsem uspokojující odpověď na roubování okurek,melounů a rajčat,o paprikách nic. Podnože mají na:www.aev-vs.cz nabo www.semo.cz

Nejlepší odpověď
flodur

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-uspesne-naroubovat-papriky

Další odpovědi
janek66

Jediná možnost pro vás je objednat si semínka paprik a podnoží a vyzkoušet naroubovat podle roubování melounů.Ani můj známý zahradník to nezná.
Roubování melounů je moc dobré, loňskou úrodu jsme měli výbornou.Letos plánujeme roubovat skleníkové okurky.Pak se můžeme podělit o zkušenosti.