Jak rostou novému upírovi zuby?

Vytlačí ty dva špičáky ty původní, nebo je v tom nějaký okultismus a zuby se mění?

Jak rostou novému upírovy zuby?

Odpovědi
T'poy Tucker

Jelikož upíři neexistují, nikdo si to nemůže ověřit, ale můžeme mít různé domněnky o proměně na upírá. V různých filmech o upírech bohužel není ukázáno, jak se mění zuby, ale podle mě se ty zuby samy vytvarují. Je to však jen a jen domněnka. 🙂

lexx

myslíš vampýra – netopejra ? najdi si na google, není důvod sem kopírovat celý obsáhlý článek

Luxx

myslím, že stejně jako jiným druhům netopýrů
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Up%C3%ADr_o­becn%C3%BD