HDMI

Jak říkáte uživatelům na odpovědích.cz?Já třeba říkám Terylle,Teryna(bez urážky,nikoho tím nechcu urážet)Nestyďte te se!

Nejlepší odpověď
Drap

Většinou nejmenuji, pokud ano tak používám jméno z nicku bez úprav

Další odpovědi
kenyrts

Jakékoliv zabarvení či úprava nicku zdejších uživatelů mne nikdy nenapadla.

led

Pokiaľ sa dá, na meno nicka používam skloňovanie podľa českej gramatiky.
Aj keď poznám mená niektorých užívateľov, tu nepovažujem za vhodné ich používať.
Doplňuji:
PS.
V prípade písania nickov (prezýviek), prosím a to nielen vás, o správne písanie mena:
napríklad Terylle sa správne píše Terryle
(bez urážky, nikoho tím nechci urážet) Nestyďte se!

kapka

Já jen doufám, že mi HDMI neříká kapíča. 😁

led

:)