quentos

Jak říkají skejťáci tomu, když obzvlášť tvrdě narazí na beton?

Anglofonní skejťáci prý pro to užívají univerzální slovo „gnarly“, které může znamenat stejně tak „úžasný“ jako „nic moc“.
Mě napadlo „drsný“ nebo „hustý“, ale jelikož na skejtu nejezdím, byl bych rád, kdyby se tu našel někdo, kdo se v této oblasti pohybuje. Dík

Odpovědi
Kepler

Obávám se, že ta slova zde nejsou publikovatelná, páč je to z oblasti gynekologie a obchodu se sexem. Tvrďáci řeknou jenom „AU!“