Efchen

Jak říct rodičům, že s přítelem/klukem už spíte?

Jestliže vám ještě nebylo 18 a žijete s rodiči a vaše matka se vás na tohle neptá, přestože víte, že by to určitě chtěla vědět..jak jí to říct?

Nejlepší odpověď
quentos

… a proč byste jí to říkala? Přestože vám nebylo 18 a žijete s rodiči, máte právo na soukromí.
Až to bude máma chtít vědět, zeptá se sama. Máte-li mezi sebou dobrý vztah, není pak již třeba zapírat.
Jiná situace je, když byste se tím chtěla pochlubit. Což tato „otázka“ jednoznačně naznačuje.

Další odpovědi
Drap

V dobré pohodě stačí říct : Mami, může se stát, že se někdy něco nepodaří a ty budeš babička.

led

Vo vhodnej chvíli, najlepšie pri domácej pohode…„Mama, ocko, asi nás bude doma viac…“, po krátkej pauze, v pauze počas oteckovho nádychu „možno…“, pri preberaní mamičky ďalšia význačná pauza „mám kluka, na kterým mi záleží…“
Pre istotu, než toto poviete, prekontroľujte si lieky v domácej lekárničke a číslo na záchranku v telefóne.

Anuket

No, mamka to na mě poznala hned (jsem její „duplikát“, tak bodejť aby to nepoznala! 🙂, s otcem to bylo horší. Někdy mám dojem, že mu to došlo až při mojí první delší známosti, když jsem šla jednou s malým problémem na gyndu a vrátila jsem se s receptem na antikoncepci, který mi, doslovně vnutila, gynekoložka. 🙂

Monie

Pokud se stydíš říct jí to přímo, tak to zkus naznačit. Mezi řečí jí něco říct, po čem by jí to došlo. Ale pokud tvého chlapce zná, nemyslíš že už je zbytečný něco říkat? ;)

Pepasan

Řekněte to zcela na rovinu bez obalu.

Pročítám spoustu článků a diskusí na internetu. Chce se mi zvracet z návodů na výchovu dětí ! Chcete opravdu efektivní a účinný návod ? https://www.fa­cebook.com/pa­ges/Naomi-Aldor-t-Josef-%C5%A0perling/2709910-53036731?ref=hl rodinné poradenství můžete objednávat na pepasan@centrum.cz