anonym cz

Jak říct otcovi, že chci natáčet na You Tube?

Ahoj, chtěl bych natáčet na Youtube. Matce jsem to řekl, té to nevadilo. Ale můj otec je přísnější a nechce mi dovolit natáčet.Ptal jsem se ho proč a on mi řekl, že nemám být drzej.

Nejlepší odpověď
Drap

Píšeš, že jsi mu to už řekl. Odpověď znáš, tak nevím na co se vlastně ptáš.

Další odpovědi
Alesh

Tak matka problém nemá, tak ti to dovolila, ne? Tak to máš schválené, ne? Otec tomu nerozumí a má jen potřebu hrát drsňáka, co všechno zakazuje, přitom není schopný sdělit důvod, nejspíš proto, že žádný argument nemá. Záleží, co chceš točit, však se to ani nemusí dozvědět, ne?

annas

Jak říct otcovi…? Přece česky, nekonstatovat, ale zeptat se na jeho názor a vysvětlit mu, co bude natáčet a z jakého důvodu.

Je to jen váš pohled, neznáme vztah otce k YU či internetu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.