LaLaLi

Jak říct mámě, že mám výtok a že chci koupit intimky?

Nejlepší odpověď
klumprt

„Maminko, mám výtok a potřebovala bych koupit intimky.“
To platí v případě, že matka ovládá český jazyk. Pokud hovoří jiným jazykem, bude vhodné použít nějaký překladač např. zde:
https://transla­te.google.cz/

Další odpovědi
briketka10

Když to můžeš napsat sem, tak můžeš o
svém problému říct mamince úplně stejně.

Rakira

Normalne za ni prijd a sver se ji :) musite byt u toho jen vy dve! Nebo si je kup sama a na rozhovor se vykasli, intimky sezenes do 30 Kc, treba Discret

marci1

Uplně normálně běž za mámou a svěř se jí. Možná se ti blíží 1. menstruace. Poradá ti, taky to prožila. Je to úplně normální v 11 letech. 🙂

nyjono

Intimky si můžeš koupit sama a o výtoku už může vědět nebo si toho všimne časem při praní prádla.

ivzez

Jak říct mamince… cokoliv?
Česky na rovinu a bez zbytečného „okecávání“.

Mamince se stydíš svěřit a cizím lidem v internetu ne?
Víš, že tu nejsi tak anonymně, jak si možná myslíš?

Anničkaa

Potřebovala bych si o tom promluvit s mojí mámou ale nevím jestli z očí do očí a nebo přes zprávy PS:Je mi jedenáct