Sonush

Jak říct mámě, že chci nosit podprsenku?

Já vím, je to takový intimní, ale vůbec si nevím rady:/ Prsa zatím moc nemám, ale bavilo by mně jí jen tak nosit.. Děkuju.
Doplňuji:
Podprsenku jsem si dnes koupila. Hlavně se bojím máminy reakce, co na to bude říkat:/

Nejlepší odpověď
Lucijej

Když už sis jí koupila, tak už je zbytečné mamce sdělovat, že ji chceš nosit. Teď už se stačí mezi řečí zmínit, že sis koupila pěknou podprdu nebo nic neříkej a aý ji mamka uvidí v koši na špinavé prádlo, tak se dovtípí :o)

Další odpovědi
Jarisak

Tak si zkus ušetřit a koupit si nějakou sama, máma o tom teoreticky vůbec nemusí vědět. Ale nechápu, co je na tom tak hroznýho, a nevidím důvod, proč by měla být proti tomu.

quentos

… a tenhle znáte?

„Mami, je mi 13, můžu už nosit podprsenku?“
„Ne, Pepíku.“

… ta otázka je zároveň odpovědí na Vaši otázku, stačí dosadit patřičný věk.