Avatar uživatele
otazka.cz

Jak říct mamce o kariéře na YouTube?

Ahoj, já se chci zeptat jak mám mamce říct, že chci točit na YouTube? Chci točit ASMR, je mi 12. Mamka ASMR miluje, ale ostatní youtubery nepodporuje, říká, že to jsou blbečci (to asi říká většina rodičů). Ví, že zkouším natáčet ASMR videa, ale nikde je nezveřejňuju. Nevím jestli má nějaké podezření že chci točit, ale poradíte mi jak jí to říct? Prosím…

Zajímavá 0 před 1004 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Justin1

Zkus jí říct, že bys ráda tahle videa, která se jí líbí, tvořila profesionálně. Budete pravděpodobně hledat odpovědi na otázky:

Od jakého věku je možné si tím vydělávat?

Dá se příjem z této kariéry započítávat do důchodu?

Může to být kariéra, kterou bude možné se uživit po celý život?

Pokud ano, dá se v tomto oboru spoléhat na stálou poptávku po tom, co budeš tvořit, a na stálý příjem, který bude dostatečný po odečtení daně, zdravotního a sociálního pojištění?

Pokud ne, jakou jinou kariérou bude lepší si také zajišťovat příjem?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Nejprve bych to zkusil česky. Myslím, že bude rozumět

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Já být tvou matkou, tak bych ti takové hlouposti zakázal. Když chceš točit videa, tak něco rozumného. Třeba přírodu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
otazka.cz

Justin1 – zatím by mi o ty peníze moc nešlo. Ale časem bych asi nějaké menší příjmy chtěla mít. Mě spíš baví práce s kamerou a stříhání videí. Jinak je to super rada. Mamka sice nemá ráda, když někdo něco takhle obchází, ale myslím, že bych to mohla zkusit😊

před 1004 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

Za hodinu opakovat tutéž otázku? Jsi další, kdo si ani nepřečetl kodex, ač se registrací zavázal k jeho dodržování?

před 1004 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
otazka.cz

Ne ne, naopak jsem si ho přečetla velmi pečlivě. Jen tohle je trochu jiné než ty ostatní.

před 1004 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání