yukí

jak říct klukovi slovo:miluju tě

Doplňuji:
problém je mu je 13 a mě je 12

Nejlepší odpověď
anonym

Nejlépe česky a dívat se mu při tom pokud možno do očí. Taky mu to neříkej při kolektivní akci za všeobecného hlaholu, ale když budete aspoň chvilku sami dva.
Něříkej mi, že s tím máš problém.

Další odpovědi
david22

miluji tě

Drap

Tak, jak jsi to napsala. Jednoduší, srozumitelnější a rozumnější způsob neni

Amie

Neříkat, pokud nejste spolu dost dlouho… dostane strach. píš že ti na něm moc záleží a že je jedinečný a jak je skvělý… zaútoč na jeho eo.

quentos

jak říká kolega, nejlepší je to na rovinu. Je to ovšem těžké, takže se praktikují i jiné vyjádření – např. milostným psaním. Někomu se lépe vyjadřuje písemně a dodá to pak odvahu k dalším krokům.
Doplňuji:
*jiné formy vyjádření … slovo jsem omylem vymazal

anonym

Ono se to říká v každém věku špatně, je ta takový ostych, nikdy nevíš jak na to protějšek zareaguje a proto máš strach, abys nic nepokazila, ale jestli ti na něm záleží tak mu to řekni zcela prostě, jestli to vezme špatně, tak alespoň budeš vědet na čem si a budeš mít jasno. Držím pěsti a doufám, že to cítí také tak a odpoví, že tě také miluje.

Lukasy

Jednoduše stejně jako mu řekneš ahoj stejne je to jen slovo malokdo to použije upřimně a bez toho aby z toho neměl něco pro sebe. Jinak nechci tě podceňovat ale v tolika letech doopravdy milivat snad ani nejde i když nevim co by se dalo řikal když jsem jen zamilovany.

quentos

k doplnění: v tom naopak není žádný problém. Je běžné, že se holkám líbí starší kluci – příroda tím kompenzuje to, že holky jsou o něco vývojově napřed než jejich klučičí vrstevníci.