Kajdamajda

Jak říct dceři co to je se,condo,.....?

Doplňuji:
Jak mám říct dceři…co to je sex,condom?

Nejlepší odpověď
Damiana

V první řadě by sis měla být jistá, že dcera je v této oblasti neznalá… Mnohdy je rodič, který začne „sexuálně vzdělávat“ notně překvapen …:-)
Jeden kolega to řekl potomkovi ve stylu, že chlapec se narodil proto, že taťka kondom nepoužil. A od té doby by takovou chybu už nikdy neudělal… 🙂

Další odpovědi
anonym

Připomíná okřídlený a letitý vtip:
„Už jsi ve věku, kdy je nejvyšší čas si promluvit o věcech kolem sexu!
Fajn, tati a co chceš vědět?“

Pomelo74

Tomu se teď říká ,,condom'' ? Já myslela ,že jsme v Česku a že je to normální kondom.

anonym

Tak tento úsek „se,condo,.....“ mi prosím Vás vysvětlete.
Doplňuji:

  • Nevíme kolik dceři je let ale pokud je jí méně jak 10 let tak bych jí řekl ve smyslu že až bude správný čas dozví se to.

Jinak na googlu se dozvíte jak správně tyto výrazy dětem vysvětlit.

krum

Co tak nenápadně darovat dceři encyklopedii lidského těla, tam by se měla vše dočíst. Ale pokud ještě číst neumí, tak bych to nechala, však se vše včas dozví…

honza19hk

podle toho kolik jí je. když bude chtít velmi rychle si to zjistí sama.

Kerynka

Sex je krásná věc kterou provozují dospělý lidé když se milují a chtějí mýt miminko.Kondom je naopak když se chtějí milovat ale nechtějí mýt miminko :D