kluk123456

jak říct bývalé nejlepší kamarádce, že ji miluji? nikdy nevím kdy a jak ji to říct.. děkuji moc za odpověď :)

Odpovědi
huxa

Neřeš to, stejně by vás to akorát rozkmotřilo. Dnes jsem měl velkou šanci políbit dívku, do které jsem zamilovaný a ní by to asi nevadilo, teď ji dva měsíce neuvidím, nicméně co? Takovej je život a nic s tím nenaděláš…
Doplňuji:
Zjentek-milovat někoho a být zamilovaný do někoho je naprosto něco jiného. Můžeš milovat třeba svoje rodiče nebo přítelé, přitelkyni, …
je to něco, co si daná osoba u tebe musí vypěstovat.
Zamilovanost je jen cit, který vyprodukují feromony a hormony, které cítíš z potu jiné osoby (nebo jejího parfému), je to pouze cit, který nám říká, s kým je nejvhodnější páření, my to dnes ovšem bereme tak, jak to ty popisuješ. Proto říkám, že člověk by měl být pouze ve šmečce po max. 50 lidech…

zjentek

ahoj, to bylo tak perfektní, když jsem do tebe nebyl zamilovaný a mohl jsem ti úplně otevřeně všechno říct, třeba že jsi moje nejlepší kámoška, to bylo supr, já jsem se cítil tak svobodný ..škoda, že už to neplatí, ,),),)
Doplňuji:
ahoj, to bylo tak perfektní, když jsem tě ještě nemiloval a mohl jsem ti úplně otevřeně všechno říct, třeba že jsi moje nejlepší kámoška, to bylo supr, já jsem se cítil tak svobodný ..škoda, že už to neplatí, ,),),)
..vyber si ze dvou variací ..raději jsem upravil jednu takovou frázi, vypadá totiž, že by v tom mohl být rozdíl ,)

Mariuhana007

Mily kluku123456,
Tezko rict, co ty vis třeba budeš zklamanej a nebo třeba nebudeš podle toho jak bude reagovat
Jestly ji mas opravdu rad mnel bys ji to rict v tu spravnou chvili
A uvidis jak to dopadne
Drzim palce