zjentek

Jak rezignovat na život?

hehe, to byl chyták, je to čeština ..pokud synonyma slova rezignace jsou „vzdát se“ či „odstoupit“ nebo tak něco, tak co je teda správně- rezignovat na život, či rezignovat ze života, nebo rezignovat život?

Nejlepší odpověď
Funna

rezignace na život…ale já bych napsala: „Jak si hodit mašli?“ .-)

Další odpovědi
anonym

…„rezignovat NA“… (něco)…
😉

pondělí

Nejlepši rezignace na život,tím i ze života,je tento život žit,kor když je náš
A pokud se zajímáš o takové blbůstky ,a uvažuješ jestli je lepši na něco,než z něčeho,pro život je lepši,když na něco nebo někoho.

Reezo

Otázka jestli se budeme bavit o přímém významu slov nebo co mi říká mozek, že tím myslíš. Rezignovat na život se dá chápat i tak, že se prostě smíříš s životem který vedeš momentálně.

led

Rezignovat na zjentka
Rezignovat na život

Rezignovať na odpovedi.cz

Rezignovat na výše podané rezignace!

zjentek

Funna: jako, že už jsem tady dlouho, nebo tak?