Avatar uživatele
Květuška

Jak řešíte večerní mlsnou a nechcete už jíst?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, dj.david1234, suaeda, briketka10, Braník, Anna007 před 4005 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

tak já jím né, že nechci klidně si udělám
hranolky s majolkou ať je večer, nebo není :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
huxa

přežeru se jak to prase :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
M.

Přiznám se, že většinou něco sním.
Ale pokud mě chytně chuť na něco těžšího nebo hodně sladkého, vezmu si jablko či jiné ovoce nebo zeleninu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Braník

to se nedá ošidit ,ale někdo to umí ovládat,ale pokud je mlsná,tak je mlsná

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Většinou jablkem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Slušně řečeno „špatně“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

tak buďto mám večer mlsnou a nebo už nechci jíst. Neslučuje se ,)

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Pokud mlsné neodolám,vždy se něco sladkého najde a nepřemýšlím,zda jíst nebo ne.Jinak jsou po ruce různá semínka a domácí sušené křížaly.V této době postačí první vlastní ředkvičky nebo šťavnatý kedloubek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Já jídlo vůbec neřeším. Jím, když mám hlad a chuť, ale přiznám se, že nejsem zvyklá jíst po večerech – jestli myslíš takové to válení se u televize a tisíce chutí k tomu…:-) Buď jsem někde venku nebo doma něco dělám – a u toho nejím. Ani, když si něco čtu, nejsem zvyklá u toho mlsat. Já jídlo natolik miluji a uznávám, že si ho chci užít. 🙂
Ale, když už to přijde, jsme „v tom“ spolu s manželem a já nejsem nikdy líná připravit něco extra. Nezazdím naši „žravou“ brambůrkami, buřtem ani chlebem s máslem, ale Mlsnou si hýčkám.
Když už, tak už – udělám tatarák a topinky nebo nějaký dobrý salátek na zobání (hlavně Caesar – jíme ho z jednoho talíře), bruschetty s rajčaty a bazalkou, klasické chlebíčky nebo jednohubky, sýrový talíř s hroznovým vínem a ořechy, rozpečený hermelín s brusinkami, uzená filátka z lososa s koprem nebo tuňáka s citronovým přelivem, „svatojakubky“ na listech římského salátu, rozpečené libanonské chleby s balkánským sýrem, sušenými rajčaty a černými olivami, grilované lilky pokapané balsamicem, evo olejem, s pepřem a solí. Výborná věc jsou i rozmixované červené fazole (z konzervy, bez vody) se solí, pepřem a evo olejem s tortillovými chipsy…
Jsou to všechno rychlovky (ač se to nezdá), a velké dobroty (což se zdát nemusí, protože to tak je)…:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elis Pokorná

Prostě se najím :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anna007

Jdu dřív spát nebo jdu dělat něco zajímavýho, při čem se nedá jíst … Ale nejčastěji si vemu papriku nebo ledový salát a po malých kouskách to chroupu při televizi 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sarrow

V tom lepším případě mě zachrání prázná lednice :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nejen večer, ale celodenně útočím na tohoto „honiče“ tím nejpraktičtějším – čistou vodou. Zde platí, že hlad je převlečená žízeň, natož když jdem jen o „chuť“. Je nutné dodržovat správně pitný režim: dostatek čisté vody, kterou NELZE ničím nahradit (fámy o vhodnosti „nealko nápojů“ je jen nezdravý komerční trik).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek