Zlatý

Jak řešíte situaci, když se vám hodně chce na malou a není kam zajít?

Zvláště pikantní je to pro prostatiky.

KDYŽ MUSÍŠ, TAK MUSÍŠ!

https://www.novinky.cz/…

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Normálně nohavice. Bacha jen jestli jsi pravák nebo levák a kterou máš případně ušitou širší.

Další odpovědi:

Zlatý

Snažím se vydržet, a rychle přemýšlím, který nákupní centrum je blíž mojí poloze, a pak směřuji své kroky rovnou tam. Taky využívám veřejná wc, a v těchto chvílích lituji, že nejsem chlap, protože v téhle situaci to máte mnohem, mnohem jednodušší, vám stačí u příhodného křáku chvilku postát....nám nee.

Zlatý

Zaparkuji na nejbližším místě kde to jde, otevřu dveře a mám krásnou zástěnu.
Nakonec ve Francii jsou záchodky kryté také jenom v dolní polovině. nevím ale jak u žen, pokud tedy ještě nějaké ženy jsou.

Stříbrný

Tak my chlapi to máme v tomto ohledu mnohem LEPŠÍ, než holky. Průšvih nastává teprve tehdy, když musíš na VELKOU! (na to bych měl FAKTICKY bezva příhodu, ale zhovadilá mazalská osoba by mi odpověď jistě zrušila) :(

Každopádně I když nepatřím k takovým, kteří mají možnost neprůchodně "zauzlovat" (jako NĚKDO ;) :D), i tak si poradím. OK, jsem prostě NESTYDA! Lepší udělat "trochu rozruch", než mít mokro v gatích, no ne? ;) :D

Nicméně známému se stala příhoda... To se mu takhle na Muzeu (metro) hodně chtělo, záchody tam byly z nějakého důvodu zavřené, tak chtěl "vysypat písek" na Hlavním nádraží (1 stanice, asi nejkratší vzdálenost mez stanicemi vůbec, trvá to asi minutu). Skočil do soupravy, ta se rozjela a zastavila. Na Hlaváku totiž nějaký "skokan" hupsnul do kolejí, což asi tak o 15min prodloužilo dobu jízdy. A pod ním se vytvořila loužička, lidé ale kupodivu měli pochopení, prý moc nepindali. :)

Diskuze k otázce

Zlatý

Kepler

alien: no, v tom metru to měl fakt blbý... Ale co takhle vlézt si do kašny na náměstí a volat: co čumíte? Já jsem Manneken pis von Brusel!

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 5673
Zlatý led 3043
Zlatý hanulka11 2783
Zlatý annas 2603
Zlatý briketka10 2471
Zlatý Kepler 2033
Zlatý marci1 1917
Zlatý quentos 1713
Zlatý mosoj 1596
Zlatý iceT 1594

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.