Kepler

Jak řešíte situaci, když se vám hodně chce na malou a není kam zajít?

Zvláště pikantní je to pro prostatiky.

KDYŽ MUSÍŠ, TAK MUSÍŠ!

https://www.no­vinky.cz/koktej­l/clanek/gejzir-vody-z-mrakodrapu-zmacel-ulici-40302328?seq-no=4&dop-ab-variant=7&sou­rce=clanky-home

Nejlepší odpověď
Kazatel

Normálně nohavice. Bacha jen jestli jsi pravák nebo levák a kterou máš případně ušitou širší.

Další odpovědi
iceT

Snažím se vydržet, a rychle přemýšlím, který nákupní centrum je blíž mojí poloze, a pak směřuji své kroky rovnou tam. Taky využívám veřejná wc, a v těchto chvílích lituji, že nejsem chlap, protože v téhle situaci to máte mnohem, mnohem jednodušší, vám stačí u příhodného křáku chvilku postát…nám nee.

mosoj

Zaparkuji na nejbližším místě kde to jde, otevřu dveře a mám krásnou zástěnu.
Nakonec ve Francii jsou záchodky kryté také jenom v dolní polovině. nevím ale jak u žen, pokud tedy ještě nějaké ženy jsou.

aliendrone

Tak my chlapi to máme v tomto ohledu mnohem LEPŠÍ, než holky. Průšvih nastává teprve tehdy, když musíš na VELKOU! (na to bych měl FAKTICKY bezva příhodu, ale zhovadilá mazalská osoba by mi odpověď jistě zrušila) :(

Každopádně I když nepatřím k takovým, kteří mají možnost neprůchodně „zauzlovat“ (jako NĚKDO ;) :D), i tak si poradím. OK, jsem prostě NESTYDA! Lepší udělat „trochu rozruch“, než mít mokro v gatích, no ne? ;) :D

Nicméně známému se stala příhoda… To se mu takhle na Muzeu (metro) hodně chtělo, záchody tam byly z nějakého důvodu zavřené, tak chtěl „vysypat písek“ na Hlavním nádraží (1 stanice, asi nejkratší vzdálenost mez stanicemi vůbec, trvá to asi minutu). Skočil do soupravy, ta se rozjela a zastavila. Na Hlaváku totiž nějaký „skokan“ hupsnul do kolejí, což asi tak o 15min prodloužilo dobu jízdy. A pod ním se vytvořila loužička, lidé ale kupodivu měli pochopení, prý moc nepindali. :)

Kepler

alien: no, v tom metru to měl fakt blbý… Ale co takhle vlézt si do kašny na náměstí a volat: co čumíte? Já jsem Manneken pis von Brusel!