Avatar uživatele
Kepler

Jak řešíte přespříliš dlouhé hovory telefonem?

Nechcete prokecat majlant, nebo máte málo času. Třeba zavoláte kamarádovi s prosbou o konkrétní radu a on se zeširoka rozpovídá a zcela jiných tématech a vypadá to na půlhodinu. Nechci ho urazit, jenom hovor zkrátit.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, Edison před 1599 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
nyjono

Podle toho.
Buď mám čas a neřeším, třeba při procházce se psem, nebo dělám co dělám, protože tel.v ruce držet nemusím, nezdržuje mě to od práce.
Platím neomezené volání, SMS i neco dat za 400 Kč, tak mi to žíly netrhá.
Když mě hovor nudí, je možnost se na něco vymluvit. Sice lhaní nesnáším, ale v rámci zkrácení a nevysvětlování to tak dělám.
Např. Přijela pošta, DPD atd. blíží se sousedi se psem bez vodítka, v autě – je tu provoz musím řešit situaci atd atd.Potřebuju zamíchat omáčku, aby se nepřipálila 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Právě proto mám neomezený tarif. Ve svém životě jsem musel hodně počítat, ale v současné době svoje hovory omezovat nechci a nebudu. To raději nejezdím k moři.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
independent

Řekni mu – nebudu tě déle zdržovat, snad pochopí, že on zdržuje tebe.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… nijak, za hovory platím minimum, a s těma, co se nejvíc vykecávám, tak nic, když potřebuju, tak prostě řeknu, že už musím jít a hotovo, jinak jsem v klidu, operátor ti sám hovor přeruší po 120 minutách (dříve bylo 60), je to z nějakýho důvodu tak nastavený >>> takže dlouhý hovory mně nehrozí …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Dodržiam heslo zo starých čias: „hovorte krátko a k veci“. Viem použiť tlačítko koniec hovoru aj uprostred slova.
Prepáč, neviem, čo bolo so spojením, ale vyplo ma to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Prostě a jednoduše diskutéra utnu s tím, že musím jít na WC, nebo
pospíchám na autobus, Jedno z toho spolehlivě zabere 😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

mosoj: já ale neomezený tarif nemám a ani ho nechci. Zaplatím jen to, co skutečně provolám, což za 1,80,–/min celkem jde. Jedná se mi o metodu, jak kecálka ohleduplně utnout.

před 1599 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek