Kepler

Jak řešíte přespříliš dlouhé hovory telefonem?

Nechcete prokecat majlant, nebo máte málo času. Třeba zavoláte kamarádovi s prosbou o konkrétní radu a on se zeširoka rozpovídá a zcela jiných tématech a vypadá to na půlhodinu. Nechci ho urazit, jenom hovor zkrátit.

Nejlepší odpověď
nyjono

Podle toho.
Buď mám čas a neřeším, třeba při procházce se psem, nebo dělám co dělám, protože tel.v ruce držet nemusím, nezdržuje mě to od práce.
Platím neomezené volání, SMS i neco dat za 400 Kč, tak mi to žíly netrhá.
Když mě hovor nudí, je možnost se na něco vymluvit. Sice lhaní nesnáším, ale v rámci zkrácení a nevysvětlování to tak dělám.
Např. Přijela pošta, DPD atd. blíží se sousedi se psem bez vodítka, v autě – je tu provoz musím řešit situaci atd atd.Potřebuju zamíchat omáčku, aby se nepřipálila 🙂

Další odpovědi
mosoj

Právě proto mám neomezený tarif. Ve svém životě jsem musel hodně počítat, ale v současné době svoje hovory omezovat nechci a nebudu. To raději nejezdím k moři.

independent

Řekni mu – nebudu tě déle zdržovat, snad pochopí, že on zdržuje tebe.

Mc Merkurion

… nijak, za hovory platím minimum, a s těma, co se nejvíc vykecávám, tak nic, když potřebuju, tak prostě řeknu, že už musím jít a hotovo, jinak jsem v klidu, operátor ti sám hovor přeruší po 120 minutách (dříve bylo 60), je to z nějakýho důvodu tak nastavený >>> takže dlouhý hovory mně nehrozí …

led

Dodržiam heslo zo starých čias: „hovorte krátko a k veci“. Viem použiť tlačítko koniec hovoru aj uprostred slova.
Prepáč, neviem, čo bolo so spojením, ale vyplo ma to.

briketka10

Prostě a jednoduše diskutéra utnu s tím, že musím jít na WC, nebo
pospíchám na autobus, Jedno z toho spolehlivě zabere 😁

Kepler

mosoj: já ale neomezený tarif nemám a ani ho nechci. Zaplatím jen to, co skutečně provolám, což za 1,80,–/min celkem jde. Jedná se mi o metodu, jak kecálka ohleduplně utnout.