Avatar uživatele
Kelt

Jak řešit hamletovskou otázku dneška, a to: nechat se očkovat, nebo ne?

Takže vakcína dorazila, stačí se zaregistrovat a mohu se jít nechat očkovat. Musím ale být přesvědčen, že je to správné a že budu imunní proti všem formám covidu. Nepotřebuji to kvůli potvrzení. Jako malý jsem byl očkován proti černému kašli, tuberkulóze apod. Za tu vakcínu bych ruku do ohně nedal, i když v televizi o tom všichni mluví. Takže nechat se očkovat, nebo ne? Jak se rozhodnout? Děkuji za názory pro i proti s vysvětlením.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Ametyst před 1196 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

To je věc názoru, důvěry a přesvědčení podle toho co si kdo někde přečte. Faktem je, že se to řeší za pochodu, mnoho věcí ještě nevíme – jak dlouho bude vakcína účinkovat, jestli zůstaneme potencálními přenašeči, nakonec i jaké budou vedlejší účinky. Vše je zatím ve stádiu spekulací a odhadů. Já osobně do toho půjdu, protože si myslím, že je to jediná cesta ven z pandemie. Už se to mnohokrát v historii potvrdilo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

To je na tobě, já do toho půjdu, až bude očkovat moje praktická lékařka a bude mít vakcínu, kterou preferuji.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mc Merkurion

… to je každýho osobní rozhodnutí … já ne, nemám důvod, ale ty, co se nechaj, chápu …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Každý by si měl o svém zdraví a životě rozhodnout sám.Nějaké údajné předbíhající zájemce o vpíchnutí injekce velice rád pustím.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Z mého pohledu není co řešit. Budu mít zřejmě nárok až v poslední etapě, ale pokud to půjde, tak jdu do toho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Nic o vakcínách proti kovídkovi nevíme. Nikdo. Přece vedlejší účinky takovýchto vakcín mohou být násobně drastičtější, než samotná pandemie koronaviru. Tedy nedá se spolehlivě vyloučit, že nebudou. Hodně ŠTĚSTÍ očkovaným!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

za sebe: jakmile mi to doporuci praktik, jdu do toho (aktualne resim jine zdr. problemy)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JežíšKristus

Bavím se tím, jak očkování na x nemocí funguje už po léta letoucí, ale když se objeví očkování na koronavirus, tak se začnou ozývat retardovaní jedinci s tím, že není bezpečná.

  1. Pokud nejste lékař nebo chemik, tak je váš názor bezcenný.
  2. Koronaviry se studují po desetiletí.
  3. Vakcína na koronavirus v sobě neobsahuje virus Covid19.
  4. Do vývoje vakcíny se nalily miliardy a byla schválena evropskými úřady.

Na mě se dostane až za dlouho, neboť jsem alfa samec v nejlepších letech, až to půjde, tak se nechám naočkovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Jakmile moje generace přijde na řadu, očkovat se určitě nechám. Mám však představu, že tak učiní naše dcera v rámci návštěvy u svých vetchých rodičů. Jsem si jist, že to zvládne neboť si před léty, coby studentka zdravotní školy, na mně vyzkoušela píchání injekcí všeho druhu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Až přijde na mne řada, tak bez samozřejmě půjdu. Já patřím do skupiny 80+, takže není
o čem rozmýšlet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Outsider

Rozhodně NE!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
zjentek

JežíšKristus>>> vše cos napsal, včetně tebou plánovaných budoucích skutků, je V ROZPORU S BOHEM!

před 1196 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
JežíšKristus

Odmítáte Ježíši jeho právo na názor? Jak pohanské…

před 1195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

@dudu: neučiní tak, každý (!!!), i nemohoucí musí dojít na očkovnu, vakcina se nesmí převážet, aby se s ní netřepalo …

před 1196 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek