hapiky

Jak řešili soudruzi v bývalém SSSR situaci, když nebylo co kouřit?

Nejlepší odpověď
nyjono

Vždycky je co kouřit.
Jen v nouzi nesmíš být náročný na kvalitu

Další odpovědi
Kepler

Zatkli nějakého kuřáka, obvinili ho ze špionáže, zabavili mu veškerou machorku a brosili jevo v ťurmu.

Daidal

Komouši jsou vždycky proti mezinárodnímu obchodu, ale když jde o drogy, chlast a tabák, tak to jsou vždycky vstřícní pro výjimky.

Hlada

Nic takového tam nikdy nebylo. To je naprostá volovina. Cigarety a alkohol byl všude i tam, kde se stála fronta na chleba a máslo bylo na lístky. Ve městech byly na cigarety a kvas non stop automaty.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

hapiky

Jeden zasloužilý pamětník povídal, že když tam nebylo co kouřit, tak potom kouřil drug drugovi.