lizza133

Jak reprezentovat blok na facebuku?

rada by som mala viac navštevníkou ale vela ludí o mne ani nevie

Odpovědi
ivzez

Propagujte blog pomocí aplikace Neworked Blogs, můžete pro svůj blog založit na FB stránku, samozřejmě občas odkazovat ve statusech (ne moc často, ale např. když napíšete nový článek). A ve svém profilu si jej uveďte jako svůj web.
Doplňuji:
Zaregistrovala jste si blog na Seznamu a v Google? Existuje i řada katalogů, ale ty mi moc užitečné nepřijdou.