zjentek

jak relaxujete, pokud po většinu dne musíte jednat vážně a úctyhodně?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Já relaxuju tady, doufám, že jsem dostatečně vážná a uctyhodná.

Sem se v tom nějak zakoktala, máš to správně? Ať to neopisuju s chybama.

Další odpovědi
Pepa25

Já jsem slušňák pořád …

quentos

zařádím si u muziky, nejlépe s nějakým dobrým ostřejším pitím ;{)>

kapka

Po většinu dne vážně a úctyhodně nejednám, protože kdybych to dělala, tak bych pak musela asi chodit do bordelu lízat dominám nohy nebo nevim… :D :D

Reezo

vyhulím jointa a jsem vyrelaxovanej 🙂

zjentek

to už snad není možný ..má tady na odpovědích někdo komplex z toho, že chlastá? Pokud jo, no tak s tím jednoduše přestaňte a máte pokoj!

Pepa25

Teda dneska večer mě malinko rozkolísal nápad o pár dotazů hlouběji vyměnit zázvor na slivovici, což jsem hned učinil a trošku se rozjel (viz fušování do angličtiny http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-vysvetlit-cizince-slovo-vyprosit atd.) ale už to vypínám … 😉

zzzlatokopka

Tož obojí je přírodní, bych žádnou chemii nedoporučila:-)))
Ale slivka je lepší:-)))
Taká slivka to je dva v jednom, léčí bolavý krk, aj se u ní dobře relaxuje:-)))