Jak reklamovat zednické práce?

V březnu 2010 nám u hlavních vchodů firma opravila venkovní schody a položila novou dlažbu. podle dohody a stavebního deníku má být mrazuvzdorná aprotiskluzová,ale při prvním sněžením a mrazu jsme zjistili ,že klouže nedá se po ní bezpečně chodit s firmu jsem kontaktovala stále tvrdí ,že je protiskluzová můžete poradit jak postupovat ,aby napravili svojí chybu .Záruku na provedenou práci uvádějí 60 měsíců
Děkuji za odpověď SMBJ Přemyslovců 2a4 ÚL

Nejlepší odpověď
panenka

Pokud vám to nechcou dát do pořádku tak jak to má být obratte se na znalce nechte si vypracovat znalecký posudek a zkontaktujte se pak s firmou pokud vám to ani potom neopraví nezbývá vám než se obrátit na soud.
Nebo jim zdělte pokud vám to neopraví že to dáte na ČOI napíšete o nich článek jakou šloupáckou práci vám udělali a myslím si že se vám ozvou raz dva a opraví vám to
Neustále je urgujte přeji at vám to dobře dopadne

Další odpovědi
rosa

Souhlas s Panenkou. Využít všechny prostředky i s tím, že jim buď pohrozíte, že jim uděláte takovou reklamu, že si u nich nikdo práci nezadá.

Jambalaya

No, já myslím, že s tímto jevem sotva něco uděláte. Protože stavím, a o dlažbách jsem celkem informována, dle výrobců je drtivá většina dlažeb dnes protiskluzová. To ale znamená, že neklouže když namokne, jako tomu bývalo dříve. Jak je všeobecně známo, led a sníh klouže v 99% případů, ledaže by dlažba byla z hřebíků jak pro fakíra 🙂