Jak reklamovat bižuterii

neuznali nám dost drahou bižuterii, která za 3 dny začala měnit barvu na měděnou – ze stříbra

Odpovědi
salsa verde

víc to popište, co se s tím stalo a jak neuznali?

ReHu

Je to stejné, jako u ostatního zboží.
Obraďte se buď na ČOI, nebo DaS nebo si najděte soudního znalce.

Zdroj: http://das.cz/cs/si­te/uvodni-strana.htm

mojitek

ze stribra? Spis bych to tipnul na chrom-pod ten se dava měď pri galvanicky uprave.Zajdete na ČOI at proveri to jejich podivny zbozi a obchody.Kazdy bižu vyrobek musi mit protokol o nezavadnosti(nebo taknejak se to jmenuje).Kazdopadne se nenechte a jdete do toho