Jak reagujete, když vám stoupne adrenalin?

kdyz Vam stoupne adrenalin?Ja boucham dvermi,no a kdyz nejsou pobliz,tak bezmocne brecim.Asi jsem vzteklounek.

Nejlepší odpověď
BEAES

Já spíše začnu nadávat, doma také třískám-čínkoli, ale nerozbíjím!
Pozoruji, že jsem byla dříve více nervní, s věkem se člověk více ovládá, jde se to i naučit. Někdo si v tom i libuje, druhého vytočit, tak proč mu dělat radost.

Další odpovědi
anonym

Obvykle hovořím zvýšeným hlasem,tak zvýšeným,že drnčí tabulky v okně.Obsah,slo­va,zde nejsou přijatelná.Občas si i ulevím sevřenou dlaní,téměř do čehokoli.
Takhle jsem jednou málem přišel o ruku.Minul jsem klíč,trčící ze zámku skříně.Nebrečím.
Ale není to moc často.

Nikuška

Adrenalin?..to je hormon co se v tele uvolnuje pri zatezi, nervozite, zamilovanosti apod. neni to nutne spojovane s agresivitou :)..Ja citim ze mi je horko a citim jak mi busi silne srdicko..

grifin

Dnes se slovo adrenalin,skloňuje ve všech pádech,jako by to byla věc naprosto nutná k životu.Hazard se zdravím i s rozumem,stačí se dívat naTZ,v neděli večer,Rozum do hrsti,druhý
život doma na věšáku NEmáme!!