aďa66

Jak „působit“ vyšší ??

Jak můžu „působit“ vyšší ? Např. podpatky… Nejradši bych byla kdyby podpadky nebyly ani tak vidět, máte někdo tip na jaké boty a nebo jiný způsob jak „působit“ vyšší?

Nejlepší odpověď
iceT

Narovnat záda,nehrbit se,zatáhnout bříško,vypnout prsa-ale aby to vše vypadalo přirozeně,nikoli jak vojín na cvičáku.

Další odpovědi
Ejn

vyčesej si pořádně vysoký drdol(popřípadě culík),hned ti to pár cent'áku přihodí a nemusíš si ničit nohy v podpatkách ;)