Lily98

Jak působí magnetoterapie?

A co to vlastně je?

Nejlepší odpověď
www

Působí jako placebo. Tedy věř a víra tvá tě uzdraví 😁 .
Je to iracionální medicína:

Zdroj: www.sysifos.cz/in­dex.php?id=slov­nik&act=zobra­zit&idd=&pisme­no=&vyraz=11890791­39&heslo=Magne­toterapie

Další odpovědi
mosoj

Tady se dozvíš blbostí.
Magnetorapie je uznávaná fyzioterapeutická motoda, kterou používají všechny zdravotní rehabilitační střediska a je hrazena pojišťovnou. Taktéž sportovní terapeuti ji využívají.
V principu jde o působení pulsního ! magnetického pole o různých frekvencích na tělesné orgány a tkáň. Toto působení dokáže zvyšit prokrvování tkáně tím že rozšiřuje cévy v místě, na které se působí a tím uspíší hojení. Masáž také není nic jiného než zvýšené prokrvování svalů. S magnetickým polem můžeš jít ale i do hloubky.

Cizecek.M

Ahoj, mangentické náramky nosím a hodně mi pomáhají :) Kupuju si je od spiritobchod. Tam je ta nabídka senzační, opravdu mi vyhovuje.

Kajolka

Ano, spiritobchod mají nabídku moc hezkou a hlavně širokou :) Já tam nakupuju moc ráda :)

Honzin8

Tento obchod znám, taky jsem tam párkrát nakoupila :) Mají krásnou nabídku a hlavně ty náramky vypadají fakt senzačně i jako šperk.

Vercule

Ahojky, je tu někdo, kdo nosí magnetické náramky? JAk se vám osvšdčila tato forma magnetoterapie?