Denka

Jak působí datum narození na život člověka?

Nejlepší odpověď
Drap

Zde si přečti jednu z teorií
http://letecka­posta.cz/558120920

Další odpovědi
bolak

Docela dost, každej rok v ten samej den pak dotyčnýmu lidi třesou rukama, dávají mu hranaté kartonové krabice s mašlí a nutí ho foukat na zapálené trubičky z vosku. Taková bizarnost se na člověku podepíše.

mosoj

Zajisté ti jde o hvězdná znamení. Někdy to sedí někdy ne.

Jako realisticky uvažujícího člověka mně to také zajímalo.
Jedna z teorií která by mohla sedět, je teorie o ovlivnění lidského genomu při narození , nebo těsně kolem narození či početí !!, který vtiskne genomu určité charakteristické vlastnosti.
Ovlivnění může být z kosmu, místem narození, místem početí atd. Vše charakteristické pro určitou roční dobu ale také s patřičným rozptylem.

anonym

Nevím jak to působí, ale jak lze odvodit když se někdo narodí na přelomu dne a toho znamení.
Příklad.Mám známého, který se narodil v půl jedné v noci 28.června, ALE TO BYLO LETNÍHO ČASU.Takže kdyby nebyl letní čas, tak by se narodil 27.černa o půl dvanácté.Které datum by se tedy počítalo a jak ty dva datumy by ovlivnily žití podle jednoho data narození a podle druhého?
A tohle se může stát na rozhraní zvěrokruhu, čili před půlnocí by byl v jednom znamení, ale protože je o hodinu změněný čas, tak je vlastně už ve druhém znamení.
A tohle by zase zajímalo mně.

Kelt

Podle někoho je pouhá informace skládající se z několika čísel a důležitá snad pro úřady, podle jiných lze z těchto údajů něco určit, osud a podobné věci. Můžeš tomu věřit nebo ne. Hlavní věc, že jsi tady na tomto světě a přišla jsi právě v tento den. Není důležité, zda jsi Kozoroh, nebo Štír, blondýna nebo plnoštíhlá. Je to prostě fakt. Určitě je někdo, kdo se narodil ve stejnou dobu a je jiný než ty. Má číslo tvé občanky, řidičáku, číslo domu, auta taky nějaký vliv na tvůj život? Asi ne.

arygnoc

jednoznačne – od dňa narodenia iba starne.

;)