muhamed

Jak psát otázky na ask.fm, ale aby tam bylo jméno?

ještě jsem žádnou otázku nikomu nepsal, ale chtěl bych vědět co mam napsat, aby tam bylo jméno a pak jak psát anonymně? Díky nechápu když tam někdo jméno napíse že to ten ask pozná :D

Odpovědi
simsalabim

Pod kolonkou na odpověď zaškrtneš „Zeptat se anonymně“ nebo něco takovýho tam je… Pokud tam nejsi přihlášený, ptáš se anonymně automaticky a nemusíš nic nastavovat. (To jméno u otázky se zobrazuje u toho, kdo má na ask.fm účet a nezašktnul to „anonymně“)