Avatar uživatele
Stingo

Jak psa zbavit zápachu z tlamy?

Našemu psovi smrdí z huby. Asi 2× byl na veterině, kde mu je čistili pod narkózou, ale dlouho to nevydrželo. A nedá se to takhle dělat pořád. Do huby si jinak nedá šáhnout a kostí na čištění zubů si nevšímá.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? bolak před 3720 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Čistit. A to že si nedá do huby šáhnout neni jeho chyba, ale chyba vaší výchovy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

To je problém fyziologie, malý pes ká proti tělu krátký střeva, s tím se nedá nic dělat, náš pes si taky nerad nechává sahat do mordy, ale prostě se to musí, já mu zuby čistím, i když se mu to nelíbí, postupem času si zvyknul, to čištění je hlavně na ten zubní kámen, proti zápachu nic moc nepomáhá

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klob1

To může mít zánět ve vnitřnostech, žaludek. nebo v ústech.
Jinak pes by měl mít jednou týdně půst, což znamená den hladovky. Pak venku by měl sežrat trávu, to je protože si tak pes čistí žaludek. Sežere, vyhodí a má čisto.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

To bude asi věčné téma. Mému pejskovi také smrdělo z tlamy. Ale narkózu jsem mu dát nechtěla, měl prostě zubní kámen, ale narkózu jsem riskovat nechtěla. Navíc si myslím, že jen zubní kámen není příčinou „smradu“ z tlamičky. To spíš špatné trávení. Můj pejsek po sežrání občasného podání kůžiček z kuřete měl průjem jak bič, naopak po podání odloupnutých hlaviček z velkých kostí či kostiček z krku kuřete se nemohl pořád vyprázdnit, měl klasickou zácpu a tlačil to ze sebe venku na několikrát. Dostával pořád jen granule a jen občas nějaké to zpestření kostiček. Přestala jsem řešit ten jeho smrad z tlamičky, když jinak byl pejsek spokojený a energický, až jsem se divila, kde se i po 10 letech ta jeho energie bere

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

to mě zajímá, taky s tím bojuju (blbý je že na veterinu mě nevezmou)

před 3720 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Počkajte si na záverečné slová vášho tela, ale potom už vám to môže byť jedno :)

před 3719 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek