Teotka

jak provádět telepatii, hypnózu a.t.d.? je to jen pomocí mysli nebo jsou na to fígly?

Nechápu jak lidé dělají věci jako např. hypnózu jen pomocí myšlenek

Odpovědi
anonym

Taky nevím, ale pokud mě někdo nepřesvědčí, tak neuvěřím.
Nejde o to, že bych nevěřil, že to dokážou či ne, ale já myslím, že na mě ne.

anonym

já osobně si myslím, že lidský mozek je schopen daleko větších vecí. Bohužel lidstvo využívá mozek jen na pár %, protože ho neumíme tolik využívat… doporučuji film Všemocný, kde můžete vidět představu, jak by to mohlo vipadat, kdyby jsme využili 100% mozku… Dokážete si představit, že by jste měli k dispozici každou vzpomínku a informaci od začátku života třeba?