OSJJ

Jak proti alergii.

Chtěl bych se zeptat jestli někdo nemá podobnou zkušenost. Asi před půlrokem jsem dostal alergii na pot. Kdyby s tím měl někdo nějakou zkušenost, budu rád za radu jak proti tomu ,,bojovat´´. Paní doktorka akorát řekla, jak to přišlo, tak to odejde, ale já bych to chtěl nějak urychlit pokud to jde… Díky za rady.

Nejlepší odpověď
georgia

Dávej si po každém umytí dětský pudr.Opravdu po čase to přejde.Ale takhle to můžeš uspíšit

Zdroj: vlastní zkušenost