Dany1006

Jak proslavím svojí knihu?

Čaute to jsem já Dany1006 tak už mam nápad na mojí knihu a už mam toho docela hodně napsaný, ještě ta kniha není celá. Jak můžu svojí knihu proslavit?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Já ti nabízela pomoc, ale zatím jsi poslal jen pár řádečků. Spisovateli nestačí jen napsat knihu, ale i dál je třeba něco dělat pro její případné vydání. Cesta ke slávě je trnitá… 🙂

Další odpovědi
badisko

vtipalku jeste neni cela a uz ji hodlas proslavit haha …
tohle mi taky hlava nebere … Čaute to jsem já Dany1006
aby jsi ji proslavil ji musis nejdrive dopsat a pak ti ji musi nekdo vydat ..:D

anonym

Že by spisovnou češtinou a správnou gramatikou?

Paní O.

A už ji máš vydavatele? Jestli jo, tak zkus i přes místní knihovnu – autorské čtení…,.

ivzez

Napřed napiš kavlitní knihu (míním kvalitní obsah),
během psaní si vydělej na kvalitního korektora
(nebude levný, protože to po tobě bude muset téměř celé přepsat)
a ny vydání knihy vlastním nákladem
(nakladatelství zpravidla berou jen díla osvědčených autorů).

A nakonec propagace a inzerce.
Propagace by měla zahrnovat veřejná čtení (pozor! platby za nájmy) -
buď autorská čtení nebo sehnat populárního herce/herečku, …

Kvalitní kniha si jistě zaslouží samostatný web s ukázkami ke stažení,
s kontaktním a objednávkovým formulářem, …
Doplňuji:
Ale pokud napíšeš opravdu kvalitní knihu, nemusíš si dělat starosti.
Kvalitní knihy i jejich autoři se proslaví bez velkého úsilí.