Rosy

Jak? Prosím poraďte :(

Už dlouho sním o koni ale nevím jak mámu přesvědčit :( Už sem ho skoro měla ale pak zase že ne :( Mám ho kde ustájit je mi 13 let a u koní sem již 9 let. Mám s nimi zkušenosti. Máma se nebojí že by se mi něco stalo apod.. to ne ale prostě já nevím :(.. Předem děkuji za rady :(

Nejlepší odpověď
anonym

Pořízení koně je teprve prvotní výdaj.Další náklady teprve přijdou a není to zrovna levné…:D

Další odpovědi
anonym

Rosy, tohle bude chtít čas a trpělivost. Pokud jde o koně, tak zkušeností není nikdy dost. Dcera se o koně starala asi 15 let a stejně ji jednou jinak hodná kobylka kopla a holka málem nedělala maturitu, protože měla otřes mozku.
Třeba maminka zatím nevidí pořízení koně jako ten nejlepší způsob, jak Ti připravit optimální dětství. Kůň je dlouhodobý závazek, proto se snaž pochopit maminku, že si vše potřebuje důkladně promyslet.
Nejlépe by bylo otevřeně s ní vše probrat.

Sůwa

Máš na koně taky peníze? Nejen na koupi, ale na ustájení, krmení, veterinární péči a všechno ostatní ?