kkavalir

Jak propojit reprosoustavu Logitech X-530 a připojit ji k notebooku?

mám všechny reproduktory a hromadu drátů a vůbec nevím jak to propojit. O připojení k notebooku ani
nemluvím, mám notebook FUJITSU s označením LIFEBOOK, má vstupy pro sluchátka, mikrofon a třetí je označený
písmenem S a z něj směřuje dopředu šipka.

Nejlepší odpověď
Hlada

Satelity připojíš do subwooferu konektory cinch podle umístění. Přední střední má konektor D-sub. Z něj vedou tři kabely zakončené barevnými jacky. Ty připojíš do stejně označených výstupů zvukové karty nebo ntb.
V odkazu máš manuál.

Zdroj: http://www.ma­nualguru.com/lo­gitech/x-530/users-manual/page-2

Další odpovědi
anonym

signální kabel jack 3,5 do sluchátkového výstupu z NB, do základny 2 x cinch PL. repro zapojit dle popisu na zadní straně základny. tzn. stereo, central, surround. dodržet polaritu a musí to hrát., pak už by byl problém jen v nastavení

Sarrow

Já to vyřešil s touto reprosestavou takhle:
http://zvukove-karty.heureka­.cz/creative-sound-blaster-x-fi-surround-5_1-pro/

Luxx

tento problém jsem vyřešila takovýmto kabelem:

https://www.e­uronics.cz/con­nect-it-wirez-3-5mm-m-2x-cinch-m-1-8m-citci489/p38967­3/?gclid=COPk-sKa_c0CFcE_Gw­odsjENng

Kepler

Předpokládám že jde o aktivní reprosoustavu (se zesilovačem), ale nevím jaké má vstupy. Z NTB lze využít výstup pro sluchátka (jack), přes který se připojí repro. Má-li repro vstupy (např.) cinch, pak je nutno použít kabel s koncovkami jack a 2× cinch – pro stereo. Kabely a redukce je nutno zvolit podle vstupů, které reprosoustava má.