GarmbiczeQ

Jak propojit nový telefon s PC, aniž by se z toho člověk zbláznil nebo instaloval hromadu ZXZYFISOIFSGF?

Dobrý den, takže jsem si koupil tuhle motorolu moto G 5G, připojím to kabelem k notebooku a že si tam nakopíruju filmy . A vono PRD jak je to možné_ kdysi dávno jsem používal Samsung galaxy core rime a tam nebyl žádnýž takový problém co to zas je za novinky?a seriáls

Nejlepší odpověď
Justin1

Pro přenos souborů mezi notebookem a telefonem používám na telefonu aplikaci „WiFi FTP Server“. Na telefonu spustím FTP server (neboli eftýpko) a z počítače se k němu připojím. K tomu musím buď nejdřív připojit notebook i telefon ke stejné wifině, nebo na telefonu zapnout wifi hotspot a notebook k němu připojit.

Další odpovědi
aliendrone

Používám stejnou appku jako Justin1 > https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.medhaapps.wi­fiftpserver&hl=cs&gl­=US
Malá, instalaci/nastavení zvládne i méně chytrý orangutan. Netřeba žádný kabelový opruz, natož instalace čehokoliv do PC. (Tedy – předpokládám, že máš nějaký FTP zvládající program, já používám Total Commander, ale slyšel jsem, že to prý zvládá i Widlácký „Průzkumník/Správce souborů“.) :)

Zkrátka zapneš, logneš, jedeš. Nevýhoda oproti továrnímu bordelu je, že to umí jen a jen přenos souborů, tovární utility umí pracovat s telefonem i jinak (např. nastavovat apod.), což MNĚ přijde zbytečné. Telefon si nastavím telefonem, no ne? Hlavní je, že nemám v PC další zbytečný bordel navíc, ony dnes stačí samotné Widle na to, aby nadělaly paseku. ;) :D :D

anonym

Tady zkus pohledat
https://www.y­outube.com/re­sults?search_qu­ery=PC+nena%C4%8D%C3%­ADt%C3%A1+mobil+p%C5%99e­s+USB+kabel

Hlada

Telefon má Android 10. V něm se připojí k PC takto:
Nastavení/Připojená zařízení/USB/Přenos souborů
Ve správci souborů PC se pak objeví jako další disk.

elkon

A číst návod k telefonu umíš? Tam jistě najdeš jak ho propojit a přenést soubory.

Arne1

Co mi prošly rukama telefouny s Androidem, tak prostě propojím kabelem, na telefounu vyskočí hláška že je telefoun připojen na nabíjení, tak to překliknu na přenos souborů. V tom okamžiku mi to n apočítači vyskočí jako další disk. Pomocí průzkumníka (jinak to bohužel nelze) zkopíruju tam nebo zpět co potřebuju.
Nikde se nic neinstaluje, vždy to funguje okamžitě,

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

GarmbiczeQ

To ftp byla dobra rada funguje to prekrasne. Tak dikec lidi

aliendrone

elkon>>> A ČÍST OTÁZKU UMÍŚ? On se neptá JAK propojit telefon pomocí továrních utilit (u kterých je zpravidla NEZBYTNÁ instalace/zane­deřádění počítače zpomalujícím bordelem), ale jak to udělat BEZ NICH a to v manuálu nenajdeš. :)

Arne1

Nikdy jsem nic neinstaloval, takže otázku také nechápu. Propojení pro přenost souborů prostě funguje „samo“.