Avatar uživatele
GarmbiczeQ

Jak propojit nový telefon s PC, aniž by se z toho člověk zbláznil nebo instaloval hromadu ZXZYFISOIFSGF?

Dobrý den, takže jsem si koupil tuhle motorolu moto G 5G, připojím to kabelem k notebooku a že si tam nakopíruju filmy . A vono PRD jak je to možné_ kdysi dávno jsem používal Samsung galaxy core rime a tam nebyl žádnýž takový problém co to zas je za novinky?a seriáls

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1017 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Justin1

Pro přenos souborů mezi notebookem a telefonem používám na telefonu aplikaci „WiFi FTP Server“. Na telefonu spustím FTP server (neboli eftýpko) a z počítače se k němu připojím. K tomu musím buď nejdřív připojit notebook i telefon ke stejné wifině, nebo na telefonu zapnout wifi hotspot a notebook k němu připojit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Používám stejnou appku jako Justin1 > https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.medhaapps.wi­fiftpserver&hl=cs&gl­=US
Malá, instalaci/nastavení zvládne i méně chytrý orangutan. Netřeba žádný kabelový opruz, natož instalace čehokoliv do PC. (Tedy – předpokládám, že máš nějaký FTP zvládající program, já používám Total Commander, ale slyšel jsem, že to prý zvládá i Widlácký „Průzkumník/Správce souborů“.) :)

Zkrátka zapneš, logneš, jedeš. Nevýhoda oproti továrnímu bordelu je, že to umí jen a jen přenos souborů, tovární utility umí pracovat s telefonem i jinak (např. nastavovat apod.), což MNĚ přijde zbytečné. Telefon si nastavím telefonem, no ne? Hlavní je, že nemám v PC další zbytečný bordel navíc, ony dnes stačí samotné Widle na to, aby nadělaly paseku. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Tady zkus pohledat
https://www.y­outube.com/re­sults?search_qu­ery=PC+nena%C4%8D%C3%­ADt%C3%A1+mobil+p%C5%99e­s+USB+kabel

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Telefon má Android 10. V něm se připojí k PC takto:
Nastavení/Připojená zařízení/USB/Přenos souborů
Ve správci souborů PC se pak objeví jako další disk.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

A číst návod k telefonu umíš? Tam jistě najdeš jak ho propojit a přenést soubory.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Co mi prošly rukama telefouny s Androidem, tak prostě propojím kabelem, na telefounu vyskočí hláška že je telefoun připojen na nabíjení, tak to překliknu na přenos souborů. V tom okamžiku mi to n apočítači vyskočí jako další disk. Pomocí průzkumníka (jinak to bohužel nelze) zkopíruju tam nebo zpět co potřebuju.
Nikde se nic neinstaluje, vždy to funguje okamžitě,

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
GarmbiczeQ

To ftp byla dobra rada funguje to prekrasne. Tak dikec lidi

před 1012 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

elkon>>> A ČÍST OTÁZKU UMÍŚ? On se neptá JAK propojit telefon pomocí továrních utilit (u kterých je zpravidla NEZBYTNÁ instalace/zane­deřádění počítače zpomalujícím bordelem), ale jak to udělat BEZ NICH a to v manuálu nenajdeš. :)

před 1017 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Arne1

Nikdy jsem nic neinstaloval, takže otázku také nechápu. Propojení pro přenost souborů prostě funguje „samo“.

před 1009 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek