pas

Jak propojit mobil s notebookem??

aby notes měl internetové připojení přes mobil

Nejlepší odpověď
anonym

Mobil musí umět sdílet připojení (fungovat jako modem) – pokud tuto funkci má, prostě jen propojíš telefon a počítač (kabelem, BT, wifi).
Doplňuji:
S4 mini – tady máš návod – http://downlo­adcenter.samsun­g.com/content/UM/201309/­20130923110357510/GT-I9195_UM_Open_Je­llybean_Cze_Rev­.1.2_130916_Sc­reen.pdf , mělo by to být v Nastavení – Přenosný aktivní bod wifi.

Další odpovědi
Hamon

Notes nemůže mít připojení na Net, notes je z papíru a nemá nic, čím by se mohl připojit.

pas

Mobil Samsung galaxy s4 mini. to by snad mohl umět ale asi problém jak to nastvit či kde to v tom nastavení najít.

anonym

S4 mini ´to ´ umí.
😉

pas

Už jsem nato jakž takž přišel, ale chce to nějaký klíč který neznám takže jsem tam kde jsem byl…