kapka

Jak propojit mobil, kde je internet v mobilu, s notebookem, aby v něm byl též internet?

Když budu mít internet v mobilu, můžu to propojit s notebookem, abych mohla normálně surfovat na netu? Mělo by to jít přes bluetooth, že? Mobil ho má, ale nevím, jestli ho má aspoň jeden náš NB. Hledala jsem bluetooth vyhledávačem /myslím tím, co je přímo ve Windows/, ale nenašla. Nebo byste věděli, kde to hledat přímo? Kdyby NB bluet. neměl, tak bych ho mohla s mobilem propojit kabelem a fungovalo by to?
Děkuji.

Nejlepší odpověď
Tkim

Dobrý den, bluetooth poznáte tak, že svítí typické modré světílko na notebooku. Bývá většinou vedle WIFI. Nebo si vyhledejte jak vypadá ikonka bluetooth.
Každopádně je samozřejmě možnost propojení notebooku a mobilu přes kabel.Já využívám obě přípojení. Jak přes MINIUSB (připojit do mobilu) tak USB (do notebooku).